20ks/lot F 20x6x2 N52 Silné mm Náměstí NdFeB Vzácných Zemin Magnet 20*6*2 Neodymové Magnety 20 x 6 x 2

20ks/lot F 20x6x2 N52 Silné mm Náměstí NdFeB Vzácných Zemin Magnet 20*6*2 Neodymové Magnety 20 x 6 x 2

SKU: w1071

Nový produkt

153.48 Kč
Štítky: blok magnet hračka, imám, n52 magnet tag, er6f, magnet neodym, neodinium magnet n52, magnet pro mrazit, N52, Magnet, magnet neodym n52.

modname=ckeditor 1. Zboží můžete koupit, jsou zaslány poštou, bude to trvat 10-45 pracovních dnů dorazí. Také můžeme DHL nebo www.tankovnauhaldy.cz Premium Doprava prostřednictvím pošty, je třeba 7-15 pracovních dnů.

Doba dodání může být odloženo, vzhledem k některé faktory, cíle. Pokud se po 30 pracovních dnů neobdrželi, prosím kontaktujte nás!

2.Dovozní cla na zboží hradí kupující.

3.Prosím, ujistěte se, že adresa, kterou jste nám poskytli, je přesné.

4.O platbu akceptujeme pouze třetí strany hosting služby.

5.Pokud nejste spokojeni s vaší objednávkou, můžete se vrátit / výměna plnou náhradu do 14 dnů (s výjimkou poštovného) tak dlouho, dokud produkt je v původním stavu. Prosím, kontaktujte nás před loď, budeme vyprávět vám adresu.Když jsme obdrželi balíček, My se vrátíme vaše peníze.

Kontaktujte nás:

1.Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležité, naše zpětná vazba hodnocení odráží spokojenost.

2.Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis personálu prostřednictvím e-mailu. snažíme se odpovědět na všechny otázky, a vyřešit případné problémy co nejdříve. Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás před nabízení. Díky!!!

Hodně štěstí a mít dobrý zážitek z nakupování! Zůstat v kontaktu a doufáme, že vás zase brzy uvidíme!

[ název produktu ]:N35 NdFeB permanentní magnet

[ product size ]: F20mm x 6mm x 2mm

[ Rozměrová tolerance ]: +- (0-1) mm

[ materiál produktu ]: slinované NdFeB magnet

[ nátlakové síly ]: ≥ 907 / m

[ vnitřní nátlakové síly ]: ≥ 955 ka / m

[ magnet povlak ]: nikl a niklové vrstvy zpracování, dobré rez prevence, odolnost proti korozi. Výsledky jsou lepší, než ty z jednovrstvé niklování.

[ magnetizační směr ]: tloušťka magnetizace [ n s pól na maximálně dvě tváře ]

[ provozní teplota ]: maximálně 80 stupňů celsia

[ poznámka ]: pečlivě křehký, opatrný, špetka, suché, normální teplota uchování

[ teplé připomenutí ]

1. nd - Fe - b silné magnetické jednotka je mm, takže když si koupíte, měli byste se podívat na konkrétní velikosti, tak, aby se zabránilo dělat špatné zboží.

2. nd - Fe - b silné magnetické je křehká, zejména tenké části, dlouhý pruh, větší pozornost by měla být věnována na operace, při oddělování magnetem, prosím, pečlivě posun posun, ne přímo zlomit, a držet určitou vzdálenost po oddělení.

3. nd - Fe - b silné magnetické povrch je chráněn nanesením vrstvy, a má určitou antikorozní a odolnost proti korozi, ale pokud nejsou používány v čase, prosím, udržovat ji v suchém prostředí.

Nd - Fe - b silné magnetické magnetismus je velmi silný, takže prosím, zůstaňte pryč od vašeho souvisejících elektronických výrobků, jako jsou magnetické karty, mobilního telefonu a tak dále.

[Aplikace]

Elektroakustická pole: reproduktory, přijímač, mikrofon, alarm, fáze zvuk, pronájem zvukových a tak dále. Elektronické spotřebiče: permanentní magnet mechanismus vakuové vypínače, magnetické držení relé, watt-hour meter, vodoměr, zvukové zařízení, jazýčkový spínač, senzory a tak dále. Motor pole: VCM, CD / DVD-ROM, generátor, motor, servo motor, micro-motor, motor, vibrace motoru. Stroje a zařízení: magnetická separace, magnetický separátor, magnetický jeřáb, magnetické stroje. Zdravotní péče: nukleární magnetická rezonance nástroje, lékařské vybavení, magnetické produkty péče o zdraví, magnetizace paliva, a tak dále.

modname=obrázky&cols=1&colspace=0&rowspace=0&align=center


  • S Otvory: No
  • Kompozitní: Neodym Magnet
  • Tvar: Blok
  • Aplikace: Průmyslové Magnet
  • Typ: Trvalé
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: F-200602

Související produkty

Bestsellery