Baby Monitor, Stojan, Univerzální Držák Kamery Flexibilní Video Monitor Stojan Na Dětské Kolébky, Postýlky

Baby Monitor, Stojan, Univerzální Držák Kamery Flexibilní Video Monitor Stojan Na Dětské Kolébky, Postýlky

SKU: w261

Nový produkt

232.61 Kč 174.46 Kč
Štítky: vesa stand, dítě cam wifi, kamera ds, baby monitor stand, tv monitor stand, dětská láhev s brčkem, fotoaparát leshp, baby monitor monitory, dítě postýlku nárazník, dítě břicho.

Body:

1、Flexibilní a Přenosné: Tento stojánek, je více flexibilní než držáku na zeď, a to je snadno odstranit a uložit pro snadné přenášení.

2、Univerzální Velikost: Toto dítě kamery držák je vhodný pro většinu dítě kamery, a je dodáván se základní šířce menší než 3,8 cm a výšce 1,5 cm robustní non-slip gumové pásy.

3、Široké Uplatnění: dítě stojan kamery mohou být použity k zajištění video baby monitor, nebo jako telefon klip držák, který můžete připojit k posteli, stolu, nebo kus nábytku.

4、ten Nejlepší Výhled: výška a úhel jsou nastavitelné, takže můžete vidět své dítě dokonale. Nebojte se, že vaše dítě není na obrazovce.

5、Silný a Robustní: Žádné poškození stěn a nábytku: žádné lepení, žádné vrtání, stát je silný a robustní, nástavec na nábytek nebo kolébky.

Vlastnosti:

Udržujte své dítě pryč od kolébky: Tento baby monitor stand vám umožní snadno a bezpečně nainstalovat vaše dítě video monitor od kolébky a udržujte napájecí kabel daleko od malých dětí. Nejsou žádné provazy nebo nebezpečí v blízkosti postýlky. Můžete zkontrolovat činnost vašeho dítěte stav kdykoliv.

Specifikace:

Název: Dětské Monitorovací Kamera Držák

Velikost: cca 75cm/29.53 v volitelné

Barva: modrá

Balení Seznam:

Držák kamery / 1


  • Množství: 1
  • Věkové Rozmezí: 0-1M
  • Číslo Modelu: podstavec monitoru

Související produkty

Bestsellery