3 druhy Tchaj-wanu Alishan Vysoké hory Lishan DaYuLing Oolong čaj DaYu mauzoleum Hruška Hory+ Každý druh 100g/taška, Celkem 300 g

3 druhy Tchaj-wanu Alishan Vysoké hory Lishan DaYuLing Oolong čaj DaYu mauzoleum Hruška Hory+ Každý druh 100g/taška, Celkem 300 g

SKU: w407

Nový produkt

219.53 Kč
Štítky: měkké lehátko psy, inteligentní android b36, xiaomi případě aipad, stříbrné snowflower, prameny šoky rc, obd zafira tourer, rozvodový řemen skvělé, sex video matka syn, nokia e71 zapnutí 3g.

Tchaj-wan Vysoké hory Dongding Alishan DaYu mauzoleum Oolong čaj+

3 druhy Každý druh 100g/taška, Celkem 300 g

Tchaj-wan Gao Shan čaj se odkazuje na Tchaj-wanu zeleniny vyráběné čajové zahrady nad 1000 metrů nad mořem.

Alpské klima je zima, mraky pokrývají ráno a večer, průměrný sluneční svit je krátký, což v čajové pupeny a listy měkké, vysoké pektin obsah, elegantní aroma, voda, barvy, Zlato, Zelený žloutnutí a vaření odpor.

Léčivé hodnoty

1, diuréza 2, silné srdce, křeče 3, inhibují aterosklerózy

4, antibakteriální, bacteriostasis 5, hubnutí 6, prevence zubního kazu 7, inhibice nádorových buněk

Doprava:

Máme loď po celém světě China air mail přes China Post nebo epacket . Tato položka bude zaslána na vaši adresu uvedenou na www.tankovnauhaldy.cz. Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresa a psč je správné. Budete informováni s sledovací číslo, jakmile zásilka byla provedena

Kupující Informace:

My se snažíme v našich silách, aby vám nejvíce spolehlivý, cenově dostupný způsob, přepravní služby. Ale někdy mezinárodní dodávky je vysoce závislý na kurýrní společnost a místní zvyky/cla. Jsme schopni přijmout jakékoli odpovědnosti za Vlastní zpoždění nebo daně. Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc. Děkuji vám za pochopení.

Dodací Lhůta:.

Všechny položky budou odeslány cca do 2( dvou) dnů po zaplacení je vymazána. To trvá asi 27 dnů pro zásilku příjezdu.

O Položky:

Všechny položky prodávané u nás jsou popsány na našich nejlepších schopností, tak přesné, jak je to možné, a s maximální pečlivost na naší straně.

Nicméně, aby se zabránilo případné přehlédnutí, s úctou musím požádat o váš pomoc pomáhá nám, aby se to vzájemně uspokojivé transakce na základě důkladného přezkoumání položka popis a fotografie, a žádá všechny otázky PŘED NÁKUPEM.

Problémy?

Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém. Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude se snažit v našich silách vyřešit problémy. Prosím, napište před odjezdem negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor o ali-express

Zákazník Uspokojivá:

Neváhejte se na nás obrátit s případnými dotazy nebo obavy kdykoliv před a po vašem nákupu. Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti zákazníků. Naším cílem je, aby ujistěte se, že jste spokojený zákazník a příjemné nakupování s námi.

Jsme nadšení pro naše produkty a jsme opravdu záleží na vás!


  • Číslo Modelu: a
  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: NIC

Související produkty

Bestsellery